Zimno, ciemno, ee tam… sentymenty

Bry!

Jako, że na dworze zimno, ciemno i <tutaj każdy może dodać swoje własne brzydkie epitety> zapraszam po inspirację – motywację. Działajmy, nawet jeśli inni mówią, że to niemożliwe.

Przez niezbyt czyste okno autobusu dojrzałam dzisiaj cudowny napis na szmacianej torbie, coś w stylu It’s kind a fun to do the impossible, a to przypomniało mi o tym teledysku, tej piosence:

 

Przekaz jest prosty – nie warto oglądać się na innych. Ty jesteś odpowiedzialny za swój dalszy los. W TWOJEJ gestii leży zmiana na LEPSZE.

Przestań narzekać, zrób coś
Na bok sentymenty

Każdy ma przecież swe ukryte talenty
Rozwijaj siebie, zamiast robić przekręty
Droga nie tędy, nie tędy!

Polskie reggae? Mówi się pogardliwie, że nie istnieje coś takiego. Powiedzmy zatem, że prekursorzy ciepleszych, bardziej miękkich latynoskich rytmów skrzyknęli się i wyszło, no właśnie… to.

Plakat zapraszający na casting do Professional Salsa Group… W jury siedzą Izabela i Jose Torres, jedni z pierwszych propagatorów salsy i kultury afrokubańskiej w Polsce. Znani w kręgach tanecznych z opracowania sposobu nauczania tradycyjnej salsy <jeśli mogę się tak wyrazić>. 😉 Postać w wirującej zielonej sukience to Kayka Sadowska z so KAYKA* jedna z moich ulubionych blogerek jutubowych. Na swoim kanale mówi o tańcu i tancerzach, ale także o problemach socjologicznych związanych z tą tematyką. Wspomnę szerzej innym razem. Jeśli jesteście zainteresowani – link do jej kanału na yt umieściłam na dole pod gwiazdką.

Podsumowując… Tak, to niezła zabawa dokonać niemożliwego, dokonywać codziennie. Krok po kroku do wymarzonego celu. Krok. Po. Kroku.

* https://www.youtube.com/user/sokayka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s